DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
Rewiew

Tak, máme za sebou 2. podnik IF-Cupu

ke stažení zde

Pořadatelé připravili velice těžkou trať, jezdcům ji ještě ztížil déšť. Po 1. sekci byl ve vedení vcelku s přehledem Martin Jilemnický s Citroenem C4 WRC a necelých 25 sekund za ním byl Michal Juren se stejným vozem. Pouhou vteřinu za ním byl David Horák s Fordem Focus. Na další sekci, kdy už trať osychala udělal chybu lídr soutěže a jeho náskok se snížil na vteřin 15. Na druhém místě přeskočil Michala Juren a Petr Bajgar a třetí David Horák musel použít superrally a propadl se na 26 místo. Po 3. rundě se na vedoucí pozici nic neměnilo, ale na dalších místech to pořádně vřelo. Druhý byl sice stále Petr Baigar ale na třetí místo postoupil Juraj Dendys. Do cíle už zůstalo pořadí stejné, ale pojďme se podívat na pořadí ve skupinách:

Ve skupině WRC bylo pořadí následující, 1. místo si vysloužil Martin Jilemnický z RM Motorsportu, a v závěsu za svým teamovým kolegou Martinem se držel Petr Bajgar kterému zaslouženě patří druhá příčka, 3. Ze strátou více než 1 minutu na špičku dojel Juraj Dendys z teamu BESIP
Martin Jilemnický, vítěz skupiny WRC

Ve skupině N4 skončil první Lukáš Koťátko hájící barvy RT. Mladá Boleslav, jako druhý se do cíle dostal  Jarda Homolka, tentokrát z Kuba rrTeamu, a na třetím místě Jiří Noska z FRONTLINE Rallye Teamu.

Jarda Homolka, 2. místo v kategorii N4

Ve třídě super1600 skončil na prvním místě Míra Čech, za ním následovali Lukáš Matula a Libor Tomeček, všichni tito 3 borci z IF Motorsportu.
Libor Tomeček, 3. místo ve skupině S1600

V A8 se umístil první Petr Vašíček z RT—WRC-- a druhý byl Ladislav Liška z RT. Mladá Boleslav.

Pořadí mezi týmy je potom následující: 1. Místo si z minula obhájil IF Motorsport z prozatimním počtem 98 bodů a náskokem 42 bodů, 2. Místo rovněž z minula obhájil RT. Mladá Boleslav s počtem krásných 56 bodů a náskokem 26bodů, a na 3. Místo poskočil Kuba rrTeam z milulého 4. Místa, a to z počtem rovných 33 bodů. Naopak ze 3. Místa minule sestoupil až na místo 7. Czech RallyFans RBR team

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak a je za náma, to na co jsme čekali celé dlouhé dny. If-Cup.

Tentokrát se závodníci sešli v zemi vycházejícího slunce, která je známá svou velice technickou tratí, což dokazuje to, že jen 21 lidí dojelo bez použití SR nebo bez jakékoliv penalizace. Ale pojďme se zabývat výsledky.

Ve velkém stylu začal Michal Juren, který v první sekci vyhrál 2 rz. Bohužel zajel na rz2 až 7 čas a tak se propadl na druhé místo na kterém tuto sekci také dojel. Nestačil jen na Karla Hrdinu, který vedl jen o 8 sekund. Po druhé sekci stále vedl Karel Hrdina, za ním byl stále Michal Juren na třetím místě byl Martin Jilemnický. Pořadí na prvních dvou místech zůstalo nezměněné až do cíle ale na třetím místě to vřelo. Martin Jilemnický spadl do SR a tak se na jeho místo dostal Daniel Krčma. Kterému však těsně před cílem vypovědělo auto a na jeho místo postoupil Josef Kubičík. A teď se pojďme poohlédnout na pořadí v dalších skupinách. V N4 zvítězil Míra Liška. Plný počet bodů do třídy s2000 bral Leopold Roule. Pro zlato si dojel v s1600 Míra Čech.

Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek